Skip to content Skip to footer

Hakkımızda

Metal Rekor Üretim Pazarlama ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ.

Biz Kimiz?

Metal Rekor LTD. ŞTİ. olarak yaklaşık 10.000 ürünün üstünde sanayi, inşaat, gemi, tekne, gıda, kimya, otomotiv, tarım, sulama vb. teknik ve ana malzemelerin kısmi olarak imalat, ithalat ve pazarlamasını yapmaktayız.
Yılların vermiş olduğu tecrübe, sarı malzemeler ve tekne malzemeleri, sızdırmazlık ürünleri, hortumlar, rekor ve vanalar ithalatı Türkiye ve Dünya’da kalitesini ispatlamış markalar ile güvenli, ilkeli, dürüst, hızlı hizmeti kendimize amaç edinmekteyiz.
Yeni çağımızde ve yeni Türkiye’mizde bir çok şeyin yenilendiğini, standartların değiştiğini, ülkemizin Dünya Liderleri olma yolunda yükseldiğinin de farkındayız.
Müşterilemizin vermiş olduğu güven ve destek ile ürün yelpazemize Hidrolik, Pnömatik ürünleri de ilave ederek, söz sahibi olduğumuz ürünlere bir yenisini daha ekledik.
Uzmanı olduğumuz malzemeler arasında sarı malzeme, tekne malzemeleri, fabrika malzemeleri, inşaat malzemeleri, teknik hırdavat, kaplin, hortum, pazlanmaz kelepçe, doğalgaz, buhar mamülleri, dalgıç pompa, hidrofor, fiitngs, zımpara, kesici taşlar, sarı fittings, yat malzemeleri vb ürünler yer almaktadır. Hep birlikte daha nice başarılara…